GRĄŽINIMO POLITIKA

PASKUTINĮ KARTĄ ATNAUJINTA: Spalio 25d., 2023m.

I. Prekių grąžinimo teisės

Jūs turite teisę per 14 dienų atšaukti užsakymą ir nenurodydami priežasties grąžinti prekes. 14 dienų laikotarpis prasideda nuo tos dienos, kai gaunate prekes, arba nuo tada, kai prekes perima trečioji šalis, išskyrus vežėją ir jūsų paskirtą šalį. Norėdami pasinaudoti savo teisėmis atsisakyti sutarties, prašome informuoti mus, išsiųsdami aiškų pareiškimą apie savo sprendimą šiuo el. paštu: info@starstone.lt

II. Kompensacija

Pinigus grąžinsime ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžinamų prekių gavimo dienos. Pinigai grąžinami naudojant tą patį mokėjimo būdą, kurį naudojote perkant pradinį pirkinį, ir už grąžinimą nebus taikomi jokie papildomi mokesčiai.

III. Tinkamumas grąžinti

Kad būtų galima grąžinti, turi būti įvykdytos šios sąlygos:

  • Prekės turi būti įsigytos per paskutines 14 dienų.

  • Prekės turi būti originalioje pakuotėje.

IV. Išimtys nuo grąžinimo

Prekės, kurių negalima grąžinti, yra:

  • Prekės pagal užsakymą arba individualizuotos.

  • Prekės, kurios pagal savo prigimtį nėra tinkamos grąžinti. Pavyzdžiui, prekės, kurios greitai genda arba kurių galiojimo laikas pasibaigęs.

  • Prekės, netinkamos grąžinti dėl sveikatos ar higienos priežasčių, jei jos buvo išpakuotos po pristatymo.

  • Prekės neatskiriamai sumaišytos su kitomis prekėmis po pristatymo.

! Pasiliekame teisę atsisakyti grąžinti šių sąlygų neatitinkančias prekes.

V. Unikalios produkto savybės

Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas mūsų rankų darbo gaminys yra unikalus ir pasižymi tokiomis savybėmis kaip oro burbuliukai, nedideli nelygumai ar įbrėžimai dėl naudojamų medžiagų pobūdžio. Šios charakteristikos nelaikomos defektais, kuriuos reikia pakeisti. Pagal užsakymą pagamintos prekės negali būti grąžinamos dėl jų unikalaus pobūdžio. Jei prekė atkeliauja sugedusi ar netinkama naudoti, prašome atsiųsti mums el. paštu info@starstone.lt su originalioje pakuotėje esančios prekės nuotrauką, kad ją pakeistume.

VI. Kaip inicijuoti grąžinimą

Norėdami pradėti grąžinimo procesą, saugiai supakuokite prekes į originalią pakuotę ir iš anksto užregistruokite siuntą per Omniva, DPD arba LP Express paštomatus. Nusiųskite juos nurodytu grąžinimo adresu. Pageidaujami grąžinimo pastomatai:

  • Vilniaus RIMI Pavilnionių paštomatas

  • Pavilnionių Ermitažas paštomatas

  • PC Pašilaičiai, Pavilionių g. 55

Nors Star Stone padengs sugadintų prekių siuntimo išlaidas, už visas kitas su grąžinimu susijusias išlaidas prisiima klientas. Star Stone neatsako už grąžinimo metu sugadintas ar prarastas prekes. Rekomenduojame naudoti apdraustą ir sekamą pašto paslaugą.

VII. Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų, susijusių su mūsų pinigų grąžinimo ir grąžinimo politika, susisiekite su mumis info@starstone.lt