APIE MUS

Gamta Namuose...

toks mūsų šūkis ir pagrindinė misija. Esame Star Stone – elektroninė parduotuvė, kuri kuria ir prekiauja namų dekoru. Įkvėpti gamtos harmonijos ir ramybės, pristatome išskirtinę rankų darbo, ekologiškų namų dekoro ir meno kūrinių kolekciją, kuri pakeis jūsų gyvenamąsias erdves. Mūsų prekės ženklas grindžiamas estetikos, žmogaus sveikatos, tvarumo ir giliais aplinkosaugos principais.

„Star Stone“ atspindi Japandi stiliaus eleganciją, tobulą japoniško minimalizmo ir skandinaviško dizaino derinį. Mūsų kruopščiai sukurti gaminiai, nuo padėkliukų ir padėklų iki skirtukų ir vazų, yra pagaminti iš ekologiškos dervos, kad mūsų kūriniai būtų ne tik gražūs, bet ir saugūs mūsų visų planetai.

Mūsų įmonės vertybės yra glaudžiai susijusios su įsipareigojimu žmonių sveikatai ir aplinkai. Pirmenybę teikiame daugkartinio naudojimo ir pakartotinai naudojamų medžiagų naudojimui, suteikdami joms antrą gyvenimą ir skatindami savo klientus rinktis protingus sprendimus. Kaip tvarumo šalininkai, stengiamės sukurti kūrinius, kurie ne tik pakels jūsų namus, bet ir įkveps atsakomybės jausmą rūpintis mūsų planeta.

Kiekvienas daiktas yra rankų darbo, kurtas su aistra ir kūrybiškumu. Mes tikime transformuojančia meno ir dizaino galia, o mūsų misija – tiekti aukštos kokybės, ekologiškus gaminius, kurie sukelia ramybės ir pusiausvyros jausmą, primenantį gamtos raminantį glėbį.

Star Stone

“Visada lieku labai patenkinta Star Stone gaminiais – jie ne tik gražūs, bet ir praktiški kasdieniniam naudojimui.”

Milda J.